Lyžiarske okuliare UVEX Big 40 FM

Výrobca: UVEX

Tieto lyžiarske okuliare nie sú len štýlovým doplnkom, ale tiež sú vybavené vynikajúcimi technickými vlastnosťami. Bezrámová konštrukcia rozširuje zorné pole na 186° a zaisťuje, že sneh ľahko skĺzne z okuliarov. Tento model má sklá so zrkadlovým filtrom FM, takže je vhodný do slnečných alebo polooblačných podmienok. UVEX Big 40 je k dispozícii aj ako model (VFM) s variomatic® technológiou, automaticky reagujúcou na zmenené svetelné podmienky v strmých alebo zalesnených svahoch.

Cena:
149,95 € 138,99 €
Doručenie :
Vypredané

Lyžiarske okuliare UVEX Big 40 FM

Všetky UVEX modely poskytujú 100% ochranu proti škodlivému UV žiareniu, UVB a UVC žiareniu. Testovaná vrstva Supravision® spoľahlivo udržuje sférické sklo nezahmlené za každých podmienok a zaisťuje vždy čisté videnie. Formovaný tvar ochranných okuliarov sa prispôsobí obrysom tváre a silikónové vzory pozdĺž popruhu gumy zaisťujú, že okuliare ostanú bezpečne pripevnené k prilbe.

Balenie obsahuje:
  • 1x lyžiarske okuliare
Ochrana 100% UVA, UVB, UVC
Šírka zorníka 175mm
Výška zorníka 101mm
Šírka mostíka 20mm
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Newsletter

Prihláste svoj e-mail na odber noviniek a automaticky od nás získate 10% zľavu na Váš ďalší nákup...

10% zľava na nákup
)

Pre skvalitnenie našich služieb vyžívame na stránkach súbory cookies. Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich použítím. Viac informácii