Lyžiarske okuliare UVEX Downhill 2000 VFM

Výrobca: UVEX

Veľkolepé okuliare UVEX downhill 2000 VFM Variomatic® vyzerajú fantasticky. Na prašane zabodujú s bezrámovou konštrukciou, prudšie dopadajúci sneh ľahko skĺzne z okuliarov bez toho, aby sa prilepil k rámu alebo ovplyvnil videnie. Či už sa nosia nad alebo pod prilbou, extra široká guma na okuliaroch so silikónom vždy drží okuliare na svojom mieste. Zrkadlové šošovky nielen dodávajú imidžový vzhľad, ale aj chránia pred UV žiarením. Variomatické sklá sú vhodné do všetkých podmienok.

Cena:
179,95 € 164,99 €
Doručenie :
Vypredané

Lyžiarske okuliare UVEX Downhill 2000 VFM

Technológia variomatic® umožňuje automatickú reakciu fotochromatického skla na aktuálne svetelné podmienky. S1-S3. Okuliare ponúkajú 100% ochranu proti UVA, UVB a UVC žiareniu.

UV-filtre sú vstavané priamo do skla okuliarov a poskytujú 100% ochranu očí pred škodlivým UV žiarením až do vlnovej dĺžky 400 nm. Všetky okuliare značky uvex poskytujú 100 % UVA, UVB a UVC ochranu.

K okuliarom si môžete dokúpiť sklá:

  • VARIOMATIC® - Automatické tónovanie skla. Variomatic® technológia skla umožňuje automatickú reakciu fotochromatického skla na aktuálne svetelné podmienky
  • SUPRAVISION® - Protihmlový náter: po celý čas bez hmly. Špeciálna povrchová úprava zaisťuje videnie bez hmly, sklo je pevnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.
  • DECENTRICKÉ SKLÁ - Aj napriek oblúkovitému zakriveniu zorníka zaručujú okuliare 100% neskreslený výhľad.
  • DVOJITÉ SFÉRICKÉ SKLÁ
  • KOMFORT
Balenie obsahuje:
  • 1x lyžiarske okuliare
Ochrana 100% UVA, UVB, UVC
Podmienky Všetky
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Newsletter

Prihláste svoj e-mail na odber noviniek a automaticky od nás získate 10% zľavu na Váš ďalší nákup...

10% zľava na nákup
)

Pre skvalitnenie našich služieb vyžívame na stránkach súbory cookies. Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich použítím. Viac informácii