Vyhrievané ponožky Lenz Heat Socks 5.0 Toe Cap Slim Fit

Výrobca: Lenz

Ponožky s integrovaným vykurovacím telesom po celej špičke od spoločnosti LENZ patria k absolútnej špičke na trhu. Model Slim Fit je vhodný pre osoby s užším chodidlom. Prírodné materiály merino a hodváb sú veľmi príjemné na dotyk, ale hlavne podporujú vyhrievací efekt. Ponožky majú chrániče holení a vystužené najviac namáhané časti členkov. Nechýba ergonomický tvar, a skvelé odvádzanie vlhkosti.

Balenie neobsahuje batérie. Tie nájdete v časti Príslušenstvo. Tieto ponožky sú kompatibilné s batériami LENZ lithium pack rcB 1200/1800.

Cena:
89,99 € 89,99 €
Tabuľka veľkostí
Doručenie :
10-12 dni

Vyhrievané ponožky Lenz Heat Socks 5.0 Toe Cap Slim Fit

Najnovší model ponožiek firmy Lenz patrí k absolútnej špičke na trhu. Využijete ich hlavne v zimnom období alebo na jeseň. Vykurovacie teleso tvoria jemné vlákna po celej špičke, ktoré vôbec nebudete cítiť. Za zmienku stojí hlavne materiál ponožiek - vlna merino a hodváb. Tieto materiály podporujú vyhrievací efekt a budete mať pocit "ako v bavlnke". Ponožky sa vyznačujú ergonomickým tvarom pre užšie chodidlá, skvelým odvádzaním vlhkosti a jemným švom. Batérie (nie sú súčasťou balenia) sa priprevňujú na horný lem ponožiek, ktorý je jemne pogumovaný, takže sa nemusíte obávať, že by Vám skĺzli.

Ponožky môžete využiť na akúkoľvek aktivitu, napr. lyžovanie, turistiku, prechádzky alebo chladné večery doma...

Polyester 50%
Nylon 25%
Merino vlna 15%
Hodváb 5%
Polypropylén 3%
Spandex 2%
Ergonomicky tvarované Áno
Jemný šev Áno
Odvádzanie vlhkosti Áno
Pranie v práčke 30 °C
Použitie Jeseň/Zima
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Newsletter

Prihláste svoj e-mail na odber noviniek a automaticky od nás získate 10% zľavu na Váš ďalší nákup...

10% zľava na nákup
)

Pre skvalitnenie našich služieb vyžívame na stránkach súbory cookies. Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich použítím. Viac informácii