filter_list Filter

Vitajte v našom internetovom obchode s vyhrievaným oblečením

access_time 23.Október, 2018 remove_red_eye 3692

Radi by sme Vás privítali na našej stránke a v krátkosti sa predstavili, napísali o našich plánoch a prečo to vlastne robíme. Celá myšlienka vytvoriť internetový obchod s vyhrievaným oblečením vznikla v mojej hlave v decembri 2017. Som profesionálny lyžiar v disciplíne skicross a dlhé roky mám problémy so studenými chodidlami. Dopočul som sa, že existujú vyhrievané vložky do lyžiarok a tak som začal hľadať na internete. Po veľmi dlhom hľadaní som našiel nemenovaný e-shop v Českej republike. Neváhal som a objednal som si vyhrievané vložky. Vlastne ani nie vložky, ale vyhrievacie telesá na vložky, vzhľadom na fakt, že mám vložky prispôsobené na mieru.

Môj tréner ma od nich odhováral, že si mám radšej kúpiť vyhrievané ponožky. Pomyslel som si však, že keď budeme na cestách 3 týždne v kuse, ako asi vydržím s jedným párom ponožiek... Bol som tvrdohlavý a musím povedať, že mal pravdu. Vyhrievacie telesá na vložky nie sú dostatočne silné a vo Švédsku pri teplote -20 stupňov Celzia som ich veľmi necítil. Tréner mal samozrejme vyhrievané ponožky a celý čas si zo mňa uťahoval...

Vráťme sa však ešte k mojej objednávke v roku 2017 a k myšlienke, prečo tento e-shop vznikol. Pri objednávke som vedel, že "vložky" mi prídu až do 2 týždňov a mňa súril čas. Neuspel som však v žiadnom lyžiarskom obchode v našom meste, nikde ich nemali na sklade. Musel som teda čakať. A tu vznikla prvá myšlienka vytvoriť e-shop venovaný vyhrievaným produktom. Som predsa lyžiar, väčšinu času trávim v zime, takže môžem všetky produkty otestovať a odprezentovať ich v rámci komunity... Bolo rozhodnuté, idem do toho!

V lete sme začali pracovať na všetkých možných veciach a po 3 mesiacoch spúšťame konečne náš vlastný internetový obchod, ktorý nám mimochodom vytvorila moja firma SVK media :)

Aktuálne máme v portfóliu iba produkty značky LENZ, ale v najbližších týždňoch sa môžete tešiť aj na značky THERM-IC, SIDAS, VIKING a UVEX. Verte mi, radi by sme mali v portfóliu čo najviac značiek hneď od spustenia, ale snažíme sa veci robiť poriadne a precízne. Preto nám spustenie jednej značky trvá dlhšie ako sme čakali.

Postupne budeme rozširovať aj jazykové mutácie stránky, ale na konkrétne dátumy si netrúfam. Verím, že sa Vám naša stránka páči a stanete sa naším fanúšikom.

Držte nám palce a v blízkej dobe očakávajte aj sútaž!

Tom

access_time 23.Október, 2018
INTERNETBANKING

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.