filter_list Filter

Novinky LENZ na sezónu 2021/2022

access_time 27.November, 2021 remove_red_eye 4111

Máme tu novú zimnú sezónu a musíme povedať, že rakúsky výrobca LENZ nezahálal a pripravil veľmi zaujímavé vyhrievané produkty. LENZ je naša najpredávanejšia značka, takže už teraz sa nevieme dočkať, kedy otestujeme nové produkty priamo na zjazdovke. Poďme si predstaviť všetky novinky postupne.

 

Vyhrievaná vesta LENZ Heat Vest 2.0 Unisex

Po veľmi úspešnom modeli vyhrievanej vesty 1.0 sme sa konečne dočkali vylepšenej verzie. Hlavnou zmena je, že vyhrievacie elementy sú variabilné, čo znamená, že si môžete vybrať, kde konkrétne má vesta vyhrievať. Súčasťou balenia vesty sú aj 2 vložky s vyhrievacími elementami (vankúšiky), na ktoré pripnete batérie. Následne môžete tieto vložky vďaka silným suchým zipsom umiestniť na vnútornú stranu vesty presne tam, kde potrebujete. Tento systém je veľmi jednoduchý a účinný. Počet vložiek nie je limitovaný, takže ak potebujete vyhrievanie na viacerých miestach súčasne, stačí si zaobstarať ďalšie vložky a batérie.

Zmenou prešiel aj materiál, z ktorého je vesta vyrobená. Vonkajšiu vrstvu vesty tvorí polyamid (90%) a Spandex (13%). Vnútorný materiál zostal nezmenený - polyamid (100%). Vestu je možné prať v práčke na jemnom praní pri 30°C a je kompatibilná s batériami LENZ lithium pack rcB 1200 a 1800.

 

Vyhrievané 3/4 nohavice LENZ Heat Pants 1.0

'Úprimne musíme povedať, že na túto novinku sme sa tešili najviac. Vyhrievané nohavice bol produkt, ktorý nám v ponuke dlhšie chýbal. V minulosti sa tento artikel na trhu objavil, ale kvalita prevedenia bola slabá. Netrpezlivo sme čakali, kedy sa firma LENZ odhodlá k výrobe. Vyhrievané 3/4 nohavice LENZ Heat Pants 1.0 sú vďaka svojej dĺžke skvelé na zimné športy. Batéria sa upevňuje priamo na páse nohavíc a obsluha je veľmi príjemná. Výhrevné elementy sú v oblasti kolien.

Čo nás trochu mrzí je menšia plocha výhrevných zón. Osobne by sme uprednostnili aj vyhrievanie v oblasti stehien. Materiál nohavíc je veľmi príjemný a dostatočne elastický. Zadnú vonkajšiu tkaninu tvorí polyamid (82%), spandex (18%), prednú vonkajšiu tkaninu zase polyester (100%).  Horný textilný pás obsahuje polyamid (93,5%) a spandex (6.5%). 

Nohavice sú kompatibilné s batériami LENZ lithium pack rcB 1200 a 1800. V prípade, že vám býva chladno na nohách, určite odporúčame tieto vyhrievané nohavice.

 

Novinky neobišli ani rukavice, ale im sa budeme detailnejšie venovať v ďalšom článku. Určite však musíme spomenúť nové modely:

  • Heat Glove 1.0 Finger Cap Hunting Mittens Unisex - polovnícke palcové rukavice
  • Heat Glove 7.0 Finger Cap Unisex - prstové rukavice
  • Heat Glove 6.0 Finger Cap Men -prstové pánske lyžiarske rukavice
  • Heat Glove 6.0 Finger Cap Women - prstové dámske lyžiarske rukavice
  • Heat Glove 6.0 Finger Cap Mittens Unisex - lyžiarske palcové rukavice unisex
access_time 27.November, 2021
INTERNETBANKING