Lyžiarske okuliare UVEX Downhill 2000 VLM

Výrobca: UVEX

Veľkolepé UVEX downhill 2000 VLM variomatic® okuliare vyzerajú fantasticky. Na prašane zabodujú s bezrámovou konštrukciou. Dokonca aj prudšie dopadajúci sneh ľahko skĺzne z okuliarov bez toho, aby sa prilepil k rámu alebo ovplyvnil videnie. Či už sa nosia nad alebo pod prilbou, extra široká guma na okuliaroch so silikónom vždy drží okuliare na svojom mieste. Zrkadlové šošovky nielen dodávajú imidžový vzhľad, ale aj chránia pred infračerveným žiarením. Varionomické sklá sú vhodné do všetkých podmienok.

Cena:
159,95 € 159,95 €
Doručenie :
10-12 dni

Lyžiarske okuliare UVEX Downhill 2000 VLM

Technológia variomatic® umožňuje automatickú reakciu fotochromatického skla na aktuálne svetelné podmienky. S1-S3. Okuliare ponúkajú 100% ochranu proti UVA, UVB a UVC žiareniu.

Ochrana: 100% UVA, UVB, UVC

UV-filtre vstavané priamo do skla okuliarov, poskytujú 100% ochranu očí pred škodlivým UV žiarením až do vlnovej dĺžky 400 nm.Všetky okuliare značky uvex poskytujú 100 % UVA, UVB a UVC ochranu.

K okuliarom si môžete dokúpiť sklá:

  • LITEMIRROR - Odrazová technológia vyniká dizajnom a funkčnosťou. Zorník pokrytý 18 vrstvami filmu pôsobí imidžovo a navyše chráni pred infračerveným žiarením s vlnovou dĺžkou 780 nm až 1000 nm. Špeciálne pigmenty v polymérovom zorníku aktivujú filter, ktorý eliminuje a absorbuje toto žiarenie. Tepelné zaťaženie je výrazne znížené, čím sa zníži dehydratácia a únava oka – prevencia proti šedému zákalu oka.
  • VARIOMATIC® - Automatické tónovanie skla. Variomatic® technológia skla umožňuje automatickú reakciu fotochromatického skla na aktuálne svetelné podmienky.
  • SUPRAVISION® - Protihmlový náter: po celý čas bez hmly. Špeciálna povrchová úprava zaisťuje videnie bez hmly, sklo je pevnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu.
  • DECENTRICKÉ SKLÁ - Aj napriek oblúkovitému zakriveniu zorníka zaručujú okuliare 100% neskreslený výhľad.
  • DVOJITÉ SFÉRICKÉ SKLÁ
  • KOMFORT
Balenie obsahuje:
  • 1x lyžiarske okuliare
Ochrana 100% UVA, UVB, UVC
Podmienky Všetky
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Newsletter

Prihláste svoj e-mail na odber noviniek a automaticky od nás získate 10% zľavu na Váš ďalší nákup...

10% zľava na nákup
)

Pre skvalitnenie našich služieb vyžívame na stránkach súbory cookies. Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich použítím. Viac informácii