Vyhrievaná vesta LENZ Heat Vest 1.0 Women

Výrobca: Lenz

Priedušná vesta pre ženy od firmy LENZ s 2 vykurovacími telesami v oblasti obličiek a chrbta prináša maximálny komfort a mobilitu vďaka 4-pásmovému a vysoko elastickému švu. Pre svoju minimálnu hrúbku je vhodná pod vrchné oblečenie pričom dokonale rozptyľuje vlhkosť a rýchlo sa vysuší. Vesta je nepremokavá a vetru odolná.

Balenie neobsahuje batérie. Tie nájdete v časti Príslušenstvo. Tieto ponožky sú kompatibilné s batériami LENZ lithium pack rcB 1200/1800.

Cena:
169,99 € 169,99 €
Tabuľka veľkostí
Doručenie :
Vypredané

Vyhrievaná vesta LENZ Heat Vest 1.0 Women

Vyhrievaná vesta pre ženy od spoločnosti LENZ je na trhu novinka. Má integrované dve vykurovacie telesá - v oblasti obličiek a chrbta pričom je veľmi elastická, takže Vás vôbec nebude obmedzovať v pohyboch. Vďaka svojej hrúbke sa hodí pod vrchnú vrstvu oblečenia. Pri nadmernom potení dokonale rozptyluje vlhkosť a rýchlo sa vysuší. Neprepúšta vodu ani vietor a v oblasti goliera je vystlaná píjemným fleecovým materiálom. Obsahuje vnútorné vrecko. Je možné ju prať v práčke na jemnom praní pri maximálnej teplote 30 °C.

Balenie obsahuje:
  • 1x vyhrievaná vesta LENZ
  • neobsahuje batérie
Nylon 84%
Spandex 16%
Vnútorný materiál 100% Polyester
Pranie v práčke 30 °C
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Ľutujeme, k tomuto produktu neexistuje žiadne hodnotenie...
Newsletter

Prihláste svoj e-mail na odber noviniek a automaticky od nás získate 10% zľavu na Váš ďalší nákup...

10% zľava na nákup
)

Pre skvalitnenie našich služieb vyžívame na stránkach súbory cookies. Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich použítím. Viac informácii